7 نکته کلیدی برای خرید صفحات کورین (قسمت اول)

صفحات کورین

نیم قرن از پیدایش صفحات کورین آشپزخانه ها و سرویس های بهداشتی میگذرد که به حق می توان گفت که لایق این توجه و پایداری 50 ساله بوده است.

درحالی که اکثر نوآوری های مربوط به مواد صفحات سرویس های بهداشتی و آشپزخانه ها در امر پایداری در بازار مصرف شکست خورده اند ( به عنوان مثال صفحات بتنی که نتوانست نگاه مردم را به خود معطوف کند)، جایگاه صفحات کورین در دنیای دکوراسیون آشپزخانه و سرویس های بهداشتی متزلزل نشده است. در این مقاله به بررسی 2 نکته مهم از 7 نکته کلیدی  برای خرید صفحات کورین می پردازیم. برای مطالعه ی ادامه نکات مهم، به مقاله 7 نکته کلیدی برای خرید صفحات کورین (قسمت دوم) مراجعه کنید.

1-کورین در صفحه کورین به چه معناست؟

این نام برگرفته شده از نام کورین می باشد که توسط شرکت دوپون تولید شده است.

ایده پشت این نوآوری داشتن صفحه ای بود که بسیار شبیه به سنگ طبیعی باشد اما برخلاف آن، دارای منافذ نباشد. صفحات گرانیتی از ذرات خشن و بی نظمی تشکیل شده اند که صفحه مورد نظر را شکل داده اند. این صفحات زیبا هستند اما پراند از منافذ، شکستگی و ترک های سطحی.

صفحات کورین

2-مرغوب ترین کیفیت

صفحات کورین مزایای زیادی ار جمله موارد زیر را دارند:

1.تقریبا دارای سطحی بدون منفذ می باشند: هیچ صفحه ای بدون منفذ نمی باشد اما می توان گفت کاشی، کوارتز و صفحات کورین نسبت به صفحات دیگر عاری از هرگونه منفذ می باشند. این ویژگی صفحات کورین باعث می شود باکتری ها در سطح این صفحات تجمع نکنند و صفحه ای تمیزتر و بهداشتی تر داشته باشید.

2.مستحکم: بر خلاف لمینت و کاشی، صفحات کورین در هر شرایطی دوام خواهند آورد. در نتیجه در مقابل ضربه هایی که دریافت می کنند مقائمت بی نظیری از خود نشان می دهند.

3.ترمیم سریع و آسان: در صورت کشیدن جسمی تیز، صفحات کورین هم خراش برمی دارند.اما با استفاده از سمباده ای که شرکت سازنده در اختیار مشتریان قرار می دهد به راحتی می توان این خراش ها را ترمیم کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − دو =