ویژگی های با کیفیت ترین صفحات کورین

صفحات کورین

نگران لکه های صفحات کورین نباشید.

اگر از صفحات کورین با کیفیت و جنس مرغوب برای کانتر آشپزخانه خود استفاده کنید نباید هیچ موقع نگران این باشید که آبمیوه، چای یا سایر خوراکی هایی که روی صفحات کورین می ریزند باعث شوند که صفحات کورین کانتر آشپزخانه یا آسیب ببیند خراب شود.

اگر این خوراکی ها روی هر سطح دیگری بریزد ممکن است خیلی زود کانتر از شکل بیافتد اما با نصب صفحات کورین خیالتان از بابت این آسیب ها آسوده باشد. تنها باید مراقب باشید تا بلا فاصله بعد از ریختن خوراکی روی صفحات کورین آن را تمیز کنید تا از پخش شدن باکتری ها جلوگیری کنید. برای آشنایی بیشتر با نحوه استفاده و مراقبت از صفحات کورین می توانید مقالات قبلی سایت را مطالعه کنید.

صفحات کورین 1

صفحات کورین بسیار مقاوم و محکم هستند.

اگر چه کشیده شدن چاقو روی صفحات کورین باعث آسیب رسیدن به آن نمی شود اما ما باز هم به شما پیشنهاد می دهیم تا هنگام خورد کردن مواد غذایی حتما از تخته استفاده کنید.

تنوع رنگ در صفحات کورین

آیا می دانید تنوع و گوناگونی طرح و رنگ چقدر در صفحات کورین گسترده است؟ می توانید در جاهای مختلف از رنگ ها و طرح های متنوع صفحات کورین استفاده کنید مانند تنوع رنگ در آشپزخانه، حمام، یا جاهای دیگر. تولید کنندگاه حرفه ایی صفحات کورین از طراحان و آرشیتکت های ماهر برای طراحی صفحات کورین استفاده می کنند. تنوع  گوناگونی صفحات کورین به قدری بالاست که شما می توانید مطمئن باشید که هر رنگ و طرحی که مثلا برای کانتر آشپزخانه مد نظر دارید را در صفحات کورین پیدا خواهید کرد.

مراقبت و رسیدگی به صفحات کورین بسیار آسان است.

با انتخاب صفحات کورین با کیفیت و مرغوب می توانید طرح و نقشی شیک و زیبا و در عین حال مقاوم و محکم را در محیط منزل داشته باشید.

صفحات کورین مقاوم، با دوام، تمیز کردن راحت، مسطح و بدون منفذ و همچنین قابل تعمیر هستند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 13 =