نگهداری صفحات کورین

صفحات کورین

سنگ های کورین، سنگ های مصنوعی هستند که بهتر است  برای تمیز کردن آنها، نکات ساده ای را مد نظر قرار داد تا سنگ های کورین مان دوام بیشتر و ظاهر زیبا تری پیدا کنند. همچینین با رعایت این نکات، می توانیم هزینه های مربوط به تعمیرات صفحات کورین را نیز به شدت کاهش بدهیم.

اگرچه مایعات نمی توانند در سنگ های کورین نفوذ کنند، اما بهتر است به سرعت، مایعات از روی صفحات کورین پاک شود. معمولا هم، یک دستمال معمولی آشپزخانه به همراه یک اسپری، بیشتر لکه ها را نیز از بین می برد. برای از بین بردن بیشتر مواد زاید روی صفحات کورین، می توانید از محلول آب و صابون گرم استفاده کنید. از به کار بردن شیشه پاک کن ها، خودداری کنید. درست است که شیشه پاک کن ها سنگ کورین شما را براق می کنند، اما به ساختار این سنگ ها آسیب می زنند. همیشه هم دستت تان را به صورت دایره ای حرکت دهید.

سنگ کورین

اگر آب روی کانتر آشپزخانه شما ریخته شود و بعد از چند ساعت، خودش خشک شود، باعث می شود که رنگ صفحات کورین تار شود. حتی می تواند باعث چند رنگ شدن سنگ هم بشود. به همین دلیل، بسیار مهم است که بعد از ریختن آب و یا تمیزکاری، سطح سنگ کورین را کاملا خشک کنید.

بعضی از رنگ های سنگ کورین، برای اینکه مانند روز اولشان، براق و یکدست بمانند، باید در دوره های منظم تری تمیز شوند. معمولا رنگ های تیره، بیشتر از رنگ های روشن نیاز به مراقبت دارند. در طول زمان، حتی با مراقبت کامل، سنگ درخشنده می شود. رنگ های تیره درخشش نور را بیشتر نمایش می دهند. اما برگرداندن شرایط سنگ کورین به حالت اولیه ایش، پروسه ای بسیار راحت و سریع است.

با عدم رسیدگی به صفحات کورین، ممکن است سنگ خیلی زود شکوه روز اولش را از دست بدهد و  نیاز به تعمیر پیدا کند. پس حتما نکات گفته شده را کاملا رعایت کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 4 =