نصب صفحات کورین (بخش دوم)

نصب صحات کورین

در ادامه مقاله قبل به بررسی ویژگی های این صحفات کورین میپردازیم, باما همراه باشید.

در هر منزلی درزها همه فاصله های مضر موجود در آشپزخانه ها هستند. یکی از مزایای مسلم صفحات کورین دوپون و دیگر صفحات سطح فشرده کورین این است که بیش از تمام موادهای دیگر درزهای تقریبا نامرئی را دارند.

صفحات کورین باید مانند دیگر مواد در قطعات یا بخش های جداگانه ای نصب شوند پس در هر صورت آشپزخانه شما دارای درز می شود اما مواد و سیستم استفاده شده در صفحات کورین معمولا یک شکل یکپارچه و یکنواخت با اکثر رنگ ها ایجاد می کنند (به خصوص در صفحات فشرده) که درزهای آن به شدت نامرئی و غیرقابل تشخیص می شوند.

نصب صفحات کورین

ممکن است درزها در برخی از الگوهای پیچیده تر و کمتر تکرار شده یا طراحی های یکپارچه کمی قابل مشاهده باشند. با توجه به اینکه موارد درزهای قابل مشاهده کم می باشد در این دسته بندی صفحات کورین کمترین درزها را نسبت به دیگر مواد دارد.

صفحات کورین را اساسا می توان بدون هیچ محدودیتی تقریبا برای هر امکاناتی طراحی کرد و به هر شکل یا منحنی از طریق شکل دهی با حرارت تغییر حالت داد و مورد استفاده قرار داد.

جالب است بدانید که صفحات کورین حتی می توانند روشن تر هم شوند ( چراغ هایی برای درخشندگی بیشتر بر روی سطح نصب آنها می کنند)

این قابلیت انعطاف پذیری صفحات کورین سینک های یکدست، دیوار بین اپن و کابینت های بدون درز و کارشدگی هایی را فراهم می کند که هیچ یک از مواد دیگر قابلیت ارائه چنین خصوصیاتی را ندارند.

قابل توجه است که بدانید صفحات کورین تنها برای آشپزخانه مورد استفاده قرار نمی گیرد. این صفحات با مواد متنوع و وقف پذیر به طور حتم برای سینی های حمام، وان حمام، اطراف دوش، بالای طاقچه، روکش دیوار، مبلمان، قایق ها و RV  ها استفاده می شوند.

با مقالات بعدی سمیز گروپ همراه باشید. پیروز و موفق باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =