نصب صفحات کورین (بخش اول)

نصب صفحات کورین

همانطور که در جریان هستید, استفاده از صفحات کورین روز به روز در حال افزایش است و این سنگ ها به دلیل ویژگی هایی که دارند مورد توجه افراد قرار گرفته اند. حال به بررسی نحوه نصب این سنگ ها میپردازیم.

در این بخش به موارد مهمی که به هنگام نصب صفحات کورین در آشپزخانه و حمام باید توجه شود و مواردی که باید از وجود آنها در هنگام نصب پرهیز شود می پردازیم. قابل توجه است که انواع لبه ها با بیشتر ایده های طراحی شده برای حمام و آشپزخانه مناسب می باشند و با صفحات کورین دوپون در دسترس می باشند، نصب یک لبه ساده تا دماغ گاوی به سبک فانتزی اسپانیایی امکان پذیر است.

نصب صفحات کورین

نمایه ضخیم لبه ها اپن آشپزخانه را می توان شبیه سازی کرد و یا طراحی های دقیق تری را با لبه های لمینت شده به راحتی به وجود آورد (مانند گونه هایی که معمولا با گرانیت نشان داده می شوند)

دیوار بین اپن و کابینت ها را می توان در سبک های سنتی درست مانند سنگ گرانیت، مرمر یا کوارتز نصب کرد. از سنگ، شیشه، فلز و یا آجرهای سرامیکی در پیکربندی آن و هر طراحی که مورد علاقه شماست استفاده کنید.

شما حتی می توانید دیوار بین اپن و کابینت کاملی را با استفاده از همان رنگ صفحات کورین نصب کنید. توجه داشته باشید که درز دیوارها می تواند با استفاده از گچ بری صفحات کورین دیوار بین اپن و کابینت ها حذف شوند.

سینک های صفحات کورین در اندازه، رنگ و تنظیمات کاسه های دوگانه یا تک بیشماری وجود دارند. آنها نیازهای زندگی شما را برای آشپزخانه و حمام فراهم می کنند.

امروزه دیگر امکان پذیر است که سینک ها را در تمام روش های معمول موجود مانند بالای اپن، پایین اپن، هم تراز، اریب و یا منحنی با قالب اپن برای طراحی های بدون وجود درز نصب کرد.

جالب است بدانید که تخته های تخلیه سینک ها معمولا به سمت آشپزخانه درست شده اند تا فضای تمیزی را به نمایش بگذارند و جلوه گر نمای زیباتری در آشپزخانه باشند. که با صفحات کورین جلوه های بسیار زیبا پیدا خواهند کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − پنج =