مشخصات صفحات کورین

13

اگر شما هم جز افرادی هستید که به تازگی می خواهید نمای داخلی خانه خود را تغییر دهید حتما نام صفحات کورین به گوشتان خطور کرده است.  اگر آشنایی زیادی با این صفحات ندارید توصیه می کنیم. همراه ما باشید تا در این مقاله نیز اطلاعتی مفیدی در خصوص صفحات کورین و تعمیرات این صفحات در اختیارتان قرار دهیم.

صفحات کورین در اندازه ها و ضخامت های مختلف از ضخامت استاندارد ۱۲ میلی متر تا ضخامت های ۴ ، ۶ و ۱۹ میلی متر موجود می باشند. صفحات کورین به صورت استاندارد دارای عرض ۷۶۰ میلی متر می باشند و هم چنین در صورت نیاز شما، می توانیم صفحات کورین با عرض های ۹۳۰ میلی متر و ۱۳۰۰ میلی متر را در رنگ های خاصی به شما ارائه دهیم. صفحات کورین در هر نوع طرح و رنگی که بخواهید قابل ارائه هستند و رنگ بندی متنوع این صفحات یکی از مزایای بالای آنها می باشد.

پروژه 96-صفحات کورین-5

تعمیرات صفحات کورین : لطفا به این نکته توجه داشته باشید که صفحات کورین که رنگ یکسانی دارند اما از ضخامت یا عرض متفاوتی برخوردارند را نمی توان از نظر رنگ هماهنگ کرد.

صفحات کورین چیست؟

صفحات کورین یک جنس اصیلی از صفحات مستحکم می باشند. صفحات کورین به گونه ای ساخته شده اند که تقریبا به طور مادام العمر کیفیت خود را حفظ کنند. جنس این صفحات ترکیب منحصر به فردی از مواد معدنی و مواد اکریلیک می باشد که سطحی به سختی سنگ ایجاد می کند و هم چنین می توان آن ها را متناسب با هر طرح و اندازه ای شکل داد.

صفحات کورین کامپوزیت پیشرفته ای از مواد معدنی طبیعی و پلیمر اکریلیک خالص می باشد و هم چنین دارای ۱۰ سال گارانتی است. جهت آشنایی بیشتر با انواع صفحات کورین و طرح و رنگ های آنها می توانید به نمونه کارها در سایت مراجعه نمایید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × چهار =