ماده کورین موجود در صفحات کورین چیست؟

ماده کورین موجود در صفحات کورین چیست

طراحی قسمت های مختلف خانه امروزه جزو یکی از چیزهایی می باشد که افراد اهمیت زیادی به زیبایی آن می دهند و همواره به دنبال طرحی زیبا در قسمت های مختلف خانه می باشند. به وجود آمدن صفحات کورین این طراحی را در آشپزخانه و حمام و دست شویی خانه برای ما ساده ساخت و این صفحات کورین زیبایی قابل قبولی به سطوح این قسمت خانه می دهند.

سنگ مصنوعی نامی است که ماده کورین که به آن سطح سخت هم گفته می شود شهرت دارند. صفحات کورین و به طور کلی ماده کورین در سال 1967 توسط یک دانشمند از یک شرکت آمریکایی تولید و وارد بازار های جهانی شد. ماده صفحات کورین تشکیل شده از سنگ معدن بوکسیت، کورین پلیمر اکلریک و آلومینیوم می باشد.

علاوه بر استفاده در سطوح، کاربرد های دیگری نیز برای صفحات کورین تعریف شده است.

برای اتصال صفحات کورین به یکدیگر از ماده ای به نام رزین اکلریک استفاده می کنند. این ماده اتصال بین صفحات کورین را بسیار دقیق و صاف و بدون درز انجام می دهد. این اتصال بدون درز از طریق حل شدن رزین در درج ها اتفاق می افتد. این طور که رزین در درج حل می شود و در نهایت با استفاده از پولیش صفحات کورین بدون درزی ایجاد می شود. به طور کلی صفحات کورین بسیار یکپارچه و زیبا هستند و هیچگونه گسیختگی در آنها به چشم نمی خورد.

به روز رسانی این ماده در سال 2013 اتفاق افتاد و نسخه جدید تر این ماده به نام کورین نسخه 2 وارد بازار ها شد, که از ویژگی های برتر آن نسبت به نسخه قبلی می توان به خش پذیری بسیار کمتر, مقاومت بیشتر و رنگ های عمیق تر آن اشاره کرد که استقبال زیادی را به همراه داشت. از ویژگی های بسیار خوب صفحات کورین می توان به لکه ناپذیری آن ها اشاره کرد که به دلیل نفوذ ناپذیری این ماده می باشد و یک ویژگی بسیار خوب برای اکثر سطوح به حساب می آید چرا که با مواد تمیز کننده معمولی به راحتی قابل پاک شدن است.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 6 =