قیمت صفحات کورین

http://www.samizgroup.com/%D9%86%D8%B5%D8%A8-%D8%B5%D9%81%D8%AD%D8%A7%D8%AA-%DA%A9%D9%88%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D8%A7%D9%88%D9%84/

حتما تعجب خواهید کرد اگر بدانید هزینه نصب صفحات کورین فشرده اغلب کمتر از هزینه نصب سنگ های گرانیت یا کوارتز می باشد. مواد آن ارزان تر می باشند، دچار ترک خوردگی نمی شوند و به طور کلی با هزینه کمتر آسان تر ساخته می شوند که تمام آنها به قیمت پایین رو به متوسطی برای نصب برگردانده می شود.

با این حال هنگام مقایسه مواد قابل استفاده برای اپن تعجب نکنید اگر قیمت صفحات کورین طراحی شده برای اپن آشپزخانه شما مشابه با دیگر مواد می باشد. (و یا حتی در بعضی موارد بیشتر می باشد) و شما را به نصب سنگ گرانیت یا کوارتز سوق می دهد.

قیمت صفحات کورین در هر فوت مربع می تواند حدود 40 دلار دلار باشد که قیمت بدی نیست. اکثر نصاب ها حدود 60 تا 80 دلار برای نصب صفحات می گیرند (که مشابه قیمت نصب سنگ گرانیت و کوارتز است).

قیمت نهایی صفحات کورین بسته به رنگ انتخاب شده، پیچیدگی پیکربندی اپن آشپزخانه، گوشه ها، طاقچه ها، پیچیدگی جزییات طراحی مانند لبه ها، سینک، تخته و محل تخلیه، اشکال خاص یا قالب سازی ها به شدت متفاوت می باشد.

ساخت یک مجموعه می تواند قیمت را حدود 100 تا 130 دلار قرار دهد. هزینه های کارگر نیز (به طور قابل توجهی بسته به زمان) بین پیمانکاران، از شهری به شهر دیگر، و از منطقه ای به منطقه دیگر و حتی در هر فصلی متفاوت خواهد بود. بنابراین برای به دست آوردن جزییات دقیق لازم است از چندین پیمانکار به درستی هزینه های نصب را درخواست کنید.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 2 =