صفحات کورین و گرانیت (بخش دوم)

صفحات کورین و گرانیت

ارزش فروش مجدد: برگشت سرمایه
صفحات گرانیت هنگام فروش خانه برگشت سرمایه بالاتری نسبت به صفحات کورین دارند. توجه داشته باشید که صفحات گرانیت بالاترین برگشت سرمایه را دارند. اما ارزش صفحات کورین نیز دست کمی از صفحات گرانیت ندارد. بین تمامی صفحات به کار رفته در آشپزخانه و سرویس بهداشتی، می توان گفت که صفحات کورین شناخته شده ترین اسم بین مصرف کنندگان است. بار دیگر ذکر این نکته الزامی است که زیبایی در دید افراد ، متفاوت است و خریداران خانه شما ممکن است انتخاب شما در زمینه رنگ یا مواد به کار رفته را دارایی خاصی نداند.

صفحات کورین و صفحات گرانیت
نگهداری و ماندگاری
صفحات گرانیت باید هر یک یا دوسال درزگیری شوند تا پوسیده نشوند. بله، صفحات گرانیتی پوسیده می شوند. صفحات کورین هیچ وقت به درزگیری نیاز پیدا نمی کنند. هم صفخات کورین و هم صفحات گرانیت بسیار کم منفذ می باشند و صفحاتی کاملا بهداشتی هستند و نظافت آن ها به سادگی انجام می شود. ( به عنوان مثال بر خلاف شکاف های بین کاشی ها)
صفحات گرانیت مستعد خورده شدن توسط مواد اسیدی مانند آبلیمو و سرکه می باشند. صفحات کورین چنین آسیب پذیری در برابر مواد شیمیایی ندارد. از نظر مقاومت در برابر گرما برنده این دو صفحه، صفحات گرانیت می باشد. می توانید بدون نگرانی تابه داغ روی صفحات گرانیت قرار دهید. قرار دادن اجسام داغ بر روی صفحات کورین منجر به سوختن آن می شود و باید از دستمال یا پایه برای قرار دادن ظروف و محافظت در برابر سوختگی استفاده شود. نکته آخر اینکه صفحات گرانیت را به سختی می توان با چاقو خراشید یا به آن صدمه زد. صفحات کورین به سادگی خراشیده می شوند اما خراش های ایجاد شده جزیی می باشند و با سمباده از بین می روند.
نصب آسان
صفحات کورین و گرانیت   صفحه کورین و صفحه گرانیت هر دو باید توسط متخصص نصب شود. هرچند صفحه کورین از مواد بهتر ساخته شده است، در موارد بیشتری قابل استفاده است و به دلیل سبک تر بودن ، حمل آن آسان تر است.
بعضی از فروشندگان ، صفحات کامل و یا تقسیم شده را به مالکان ارائه می کنند. صفحات کورین با یک اره گردبر به راحتی قابل برش است و می توان برش هایی متناسب با سینک آشپزخانه روی آن اعمال کرد. صفحات کورین با مواد درزگیری نصب می شوند که به طور بی نقصی با این محصول هماهنگ می شود تا تمام شکاف و درزها از بین برود. درز و شکاف های صفحات گرانیت همیشه معلوم نیست اما تفاوت رنگ هر کدام از قطعات باعث واضح شدن شکاف موجود می شود حتی اگر کاملا با رعایت موارد حرفه ای نصب شده باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 13 =