صفحات کورین و سیلستون (بخش سوم)

صفحات کورین و سیلستون

در این بخش نکات پایانی بررسی صفحات کورین و صفحات سیلستون را انجام خواهیم داد و در پایان انتخاب را باشما میگذاریم که بسته به نیاز سنگ مورد نظر خود را تهیه فرمایید.

صفحات کورین و سیلستون
علت محبوبیت و شهرت این صفحات چیست؟
صفحات کورین اولین صفحه دست ساز می باشند که در دهه 1960 توسط شرکت دوپون ساخته شده اند. نوآوری شرکت دوپون در این بوده که مواد به کار رفته در صفحات دیگر را یکجا جمع کرده است.
صفحات سیلستون توسط شرکت کاسنتینو و در سال 1990 ساخته شده که صفحه سنگی قابل انعطافی برای آن دسته از افرادی است که نمی خواهند با مشکلات صفحات سنگ طبیعی سر و کار داشته باشند.
ظاهر این صفحات از نظر درخشش و عمق چگونه است؟ صفحات کورین و سیلستون
صفحات کورین مقداری کدرتر می باشند اما اگر به دنبال صفحه ای بسیار براق نباشید می تواند ظاهری بسیار زیبا به آشپزخانه و سرویس بهداشتی خانه شما ببخشد. صفحات کورین ظاهری عمیق ندارند با این حال بسیار از طرح ها و رنگ های آن تداعی کننده سنگ طبیعی است.
از آنجایی که قسمت عمده صفحات سیلستون را کوارتز تشکیل می دهد، بعضی از طرح های این صفحه دارای درخشندگی چشم گیری است. به دلیل مواد معدنی به کار رفته در صفحات سیلستون، ظاهر این صفحات بسیار عمیق جلوه می کند و ظاهری سه بعدی همچون سنگ طبیعی ارائه می دهد.
آیا این صفحات دارای گازهای رادیو اکتیو می باشند؟
در گرانیت گاز رادیو اکتیو وجود دارد که باعث ایجاد سرطان می شود. اما صفحات کورین و سیلستون هیچ گونه گاز رادیو اکتیوی ندارند.
صفحات کورین فاقد هرگونه گاز رادیو اکتیو می باشد. چون کوارتز از زمین استخراج می شود و دارای مقدار کمی گاز رادیو اکتیو می باشد، ممکن است در صفحات سیلستون مقداری گاز رادیو اکتیو وجود داشته باشد، اما شرکت کاسنتینو که سازنده صفحات سیلستون می باشد بیان کرده است که این صفحات تحت آزمایش های بسیار دقیق بوده است که فاقد هرگونه گاز رادیو اکتیو باشند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 7 =