صفحات کورین و سیلستون (بخش دوم)

صفحات کورین و سیلستون

در مقاله قبل به بررسی برخی از ویژگی های این دو ماده پرداختیم در ادامه با ما در این مقاله برای بررسی نکات تکمیلی همراه باشید.

وجود منافذ و مقاومت در برابر کثیفی و لکه
هیچ صفحه ای در مقابل لکه و کثیفی مقاوم نمی باشد. اما هر دو صفحات کورین و سیلستون دارای مقاومت CLASS I در برابر لکه و کثیفی می باشند.
صفحات کورین دارای منافذ بسیار کمی است و میزان حذب آن بر اساس استاندارد DIN ISO 4586 T7 برابر با 0.1 الی 0.7 وزن صفحه می باشد. مقاومت صفحه کورین در مقابل لکه و کثیفی برابر با CLASS I می باشد که شامل لکه های سس ، روغن زیتون ، قهوه و غیره است. صفحات کورین دارای استاندارد CLASS II نمی باشد که شامل لکه های قطره های شوینده ها و رنگ بر ها است و صفحات کورین نباید با این مواد در تماس باشد. دلیل انتخاب کوارتز برای ساخت صفحات سیلستون به عنوان ماده اصلی این است که کوارتز بسیار مستحکم می باشد و در برابر اسید، مقاوم است‌. همانند صفحات کورین، سیلستون نیز دارای استاندارد CLASS I است.

صفحات کورین و سیلستون

مقاومت در برابر رشد کپک، باکتری و قارچ
صفحات کورین و سیلستون هر دو بدون آن که مجبور باشید هزینه اضافه تری متحمل شوید و پوشش دیگری به آن ها اضافه کنید مقاومت بسیار چشمگیری در مقابل رشد کپک و باکتری دارند.
رشد میکروبی بر روی صفحات کورین به هیچ‌ وجه اتفاق نمی افتد و این در حالی است که پوشش دیگری برای این صفحات نیاز نیست. این مورد، بخشی از استانداردهای صفحات کورین می باشد.
صفحات سیلستون دارای فرمولاسیون باکتریواستاتیک می باشند که بر اساس استفاده از آخرین نسل یون های نقره شکل گرفته است.
گارانتی: شرکت های سازنده تا چه زمانی محصولات خود را ضمانت می کنند؟
شرکت دوپون، که سازنده صفحات کورین می باشد، و شرکت کاسنتینو، که سازنده صفحات سیلستون می باشد، هر دو ضمانت نامه هایی را برای محصولات خود در نظر گرفته اند.
گارانتی صفحات کورین 10 ساله و صفحات سیلستون 15 ساله می باشد.
تعداد رنگ های موجود
از آنجایی که صفحات کورین و سیلستون محصولاتی محبوب و پر استفاده اند، هرکدام از سازنده ها رنگ های پر شماری را برای رضایت مصرف کنندگان و سلیقه آن ها تدارک دیده است.
تنوع صفحات کورین 107 رنگ و صفحات سیلستون 60 رنگ می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − دو =