رنگ بندی صفحات کورین

رنگ بندی صفحات کورین

در این مقاله به رنگ صفحات کورین که یکی از موارد مهم و اساسی در استفاده از این صفحات می باشد پرداخته ایم. جالب است بدانید که در گذشته رنگ های صفحات کورین محدود به چند رنگ با تن و زمینه های بسیار کسل کننده به همراه یک الگوی مات و خال دار بود. برخی از آن ها جذاب بودند اما واقعا نمی شد آنها را با عمق و زیبایی طبیعی سنگ ها مقایسه کرد.

خوشبختانه آن روزها دیگر تمام شده اند، سبک و الگوهای جدیدی به دست آمده که از ظاهر قدیمی خال دار به بیش از صد رنگ در صفحات کورین گسترش یافته است و در حال حاضر در طیف وسیعی از بافت ها و طرح ها موجود می باشد.

شما هنوز هم می توانید از مقدار زیادی رنگ های بژ و قهوه ای همراه با خاکستری های باب شده انتخاب کنید. رنگ های سفید و سیاه خالص مانند سفید گلاسه و مات رویایی در زیبایی شناسی مینیمالیستی مدرن استفاده می شوند.

رنگ صفحات کورین با صفحات فشرده زرد و آبی نیز قابل تطبیق می باشد. همراه آنها می توان از طلایی، بنفش، صورتی، ارغوانی و مسی استفاده کرد.

رنگ بندی صفحات کورین

با این حال، تکامل و اضافه شدن الگوهای جدید ویژگی است که گزینه های پیشنهادی اغوا کننده بسیار جذابی را برای حمام یا آشپزخانه فراهم می کند و جالب اینجاست که هر طرحی قابل طراحی می باشد.

اشکال و اندازه های به دست آمده از شن تا سنگ ریزه ها و یا حتی شیشه های بازیافتی متفاوت است. در حال حاضر برای یک ظاهر طبیعی تر خط بندی، رگه ها، سایه رنگ های خال خال و جنبنده در سراسر مجموعه دیده می شود. بسیاری از الگوهای جذاب و لذت بخش به خوبی شبیه سنگ مرمر، تراورتن و گرانیت می باشند.

اگر باورتان می شود رنگ های سفارشی نیز در درسترس می باشند. نمونه ای از رنگ های طبیعی یا نمونه ای رنگ شده را ارسال کنید و خواهید دید که آنها با نمونه صفحات کورین هیچ تفاوتی نخواهند داشت.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =