با صفحات کورین آدم خلاقی شوید

صفحات کورین

راهنمای صفحات کورین فشرده

در این مقاله به شما یاد می دهیم چگونه با به کاربردن صفحات کورین و با استفاده از ایده های خلاقانه در خانه خود از نمای ظاهری زیبا لذت برده و هزینه های کمتری را صرف کنید. ابتدا برای آشنایی افرادی که شناخت کمی با صفحات کورین دارند توصیف کلی از این صفحات ارائه می کنیم.

پوشش های صفحات کورین اغلب در نگاه عموم صفحاتی با مواد  “پر زرق و برق” هستند که مورد توجه قرار می گیرند اما این صفحات با سطح مواد فشرده در نگاه ثانویه بسیار منحصر به فرد و با کیفیت به نظر می آیند و دنیای جدیدی از امکانات و طراحی های خلاقانه را برای آشپزخانه شما فراهم می کند.

بسیاری از مصرف کنندگان در مورد صفحات کورین کمتر چیزی می دانند و در مورد آن گیج شده اند. آنها اغلب می پرسند.  این صفحات چه هستند؟ سطح آنها فشرده است؟ چگونه فشرده شده اند؟

اساسی ترین توصیف آن است که صفحات کورین صفحاتی هستند از لمینت و گرانیت ساخته شده و به طور شطرنجی روی هم قرار گرفته اند. صفحات سطح فشرده ای می باشند که با ترکیب پلیمرهای اکریلیک (اساسا پلاستیک) و مواد استخراج شده از سنگ ساخته شده اند.

این مخلوط به قالب ها ریخته می شود تا ورقه های نیمه ضخیمی را بسازد. ترکیب همیشه از تمام طرق مختلف و یا “فشرده سازی” سازگار می باشد. دقیقا هم از داخل و هم از بیرون فشرده می شود.

صفحات کورین توسط دوپون ساخته می شوند ( که شمارنده های کوارتز زودیاک را تشکیل می دهد.) کورین مانند گربه بزرگ مشکی در بند می باشد، اما سایر مارک های صفحات کورین شامل استارون، سوان استون، آوونیت، ویلسون آرت/گیبرالتار، فورمیکا، هنکس و مگا نایت می باشد.

نحوه ساخت هر یک از سازندگان صفحات کورین متفاوت از هم می باشد اما نتیجه نهایی اساسا همان نوع مواد مشابه است. صفحات کورین سطح قابل قبول، با دوام و با مزایای خاص می باشد اما باید پذیرفت که در مقایسه با سنگ گرانیت یا کوارتز نقاط ضعفی دارد.

تمام عوامل و مواردی که در مورد صفحات کورین و نصب آنها باید در نظر گرفته شوند به صورت زیر است: طراحی، رنگ، سینک ها، درزها، هزینه، مراقبت، تعمیر و عملکرد کلی. در مقالات بعدی می خواهیم به طور جزیی به هر یک از آنها نگاهی بیاندازیم و عواملی را که از اهمیت بیشتری برخوردارند مورد بررسی قرار دهیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − سه =