استفاده و مراقبت از صفحات کورین( بخش دوم)

صفحات کورین

همانطور که می دانید صفحات کورین بسیار مقاوم هستند. صفحات کورین صفحاتی بسیار سخت و محکم و بدون منفذ هستند که در جاهای متفاوتی از آنها استفاده می شوند. مانند: استفاده از صفحات کورین در قسمت های مختلف آشپزخانه ها، هتل های لوکس و مدرن، لوازم خانگی های با کیفیت، حمام، شرکت های تبلیغاتی، مسافر خانه ها و سالن های زیبایی و … . صفحات کورین با گرما شکل داده می شوند. در مقالات قبل در مورد استفاده و نحوه مراقبت از صفحات کورین اطاعاتی را در اختیار شما قرار دادیم و متوجه شدیم که روزانه باید صفحات کورین را تمیز کنیم. و اگر کمی هم آب روی صفحات کورین ریخت سریع آن را تمیز کنید. با ما همراه باشید در ادامه ی آشنایی با مراقبت و نگهداری از صفحات کورین.

تمیز کردن سینک و صفحات کورین

حتی اگر سطح صفحات کورین هر روز کثیف نشود باز هم باید هر روز روی آن یک دستمال مرطوب بکشید. علاوه بر این یک یا دو بار در هفته باید سینک و صفحات کورین را به طور جدی تمیز کنید. چربی های داخل سینک و غذا های ریخته شده توی سینک باید به خوبی تمیز شوند تا از آسیب رسیدن به سینک و صفحات کورین جلوگیری شود. از مواد شوینده مخصوص صفحات کورین و سینک برای تمیز کردن و پاک کردن لکه ها استفاده کنید. دقت کنید خیلی از مواد شوینده قوی برای صفحات کورین استفاده نکنید زیرا ممکن است به مرور به سطح صفحات کورین آسیب وارد شود.

صفحات کورین 1

از آسیب رساندن به صفحات کورین جلوگیری کنید.

در بیشتر مواقع اگر به صفحات کورین آسیب برسد می توانید آن را تعمیر کنید. برای حفظ و نگهداری از صفحات کورین به موارد زیر دقت کنید.

با اینکه صفحات کورین در برابر دما و حرارت مقاوم هستند با این حال نباید صفحات کورین به طور مستقیم مقابل حرارت بالا قرار گیرند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 5 =