استفاده و مراقبت از صفحات کورین ( بخش اول)

تمیز کردن صفحات کورین

استفاده از صفحات کورین بسیار راحت و بی دردسر است، با رعایت چند نکته برای همیشه، صفحات کورین زیبا و تمیزی را داشته باشید. از صفحات کورین چه می دانید؟ با طالعه مطالب قبل متوجه می شوید که صفحات کورین در رنگ ها و نقش های بسیار متنوعی تولید می شوند. صفحات کورین از اکسید آلومینیوم سه مولکولی ساخته می شوند. در کشور های بسیاری مانند چین، ترکیه و کره جنوبی، صفحات کورین تولید می شوند، همانطور که می دانید صفحات کورین در آشپزخانه ها، حمام، شرکت های تبلیغاتی، هتل ها و در بسیاری از جاهای دیگر مورد استفاده قرار میگیرند. برای آشنایی با مزایا و کاربرد انواع صفحات کورین می توانید از مقالات سایت استفاده کنید.در ادامه می خواهیم در مورد تمیز کردن صفحات کورین مخصوصا در آشپز خانه ها اطلاعاتی را با شما به اشتراک بگذاریم.

چطور صفحات کورین را تمیز کنیم؟ راهنمایی برای زیبا نگه داشتن از صفحات کورین.

تمیز کردن روزانه

اگرچه مایعات نمی توانند به صفحات کورین نفوذ کنند بهتر است اگر چیزی روی صفحات ریخت آن را بلافاصله پاک کنید. در واقع خانم های خانه دار از لباس های قدیمی نخی برای گردگیری در آشپزخانه ها استفاده می کنند. اگر کثیفی روی صفحات کورین کانتِر آشپزخانه باقی ماند می توانید با استفاده از آب ولرم و مایع ظرف شویی که بر پایه آمونیاک باشد کانتر را تمیز کنید. یا اینکه از شوینده های مخصوص صفحات کورین برای تمیز کردن صفحات کورین استفاده کنید. با حرکات دایره وار صفحات کورین را تمیز کنید. فراموش نکنید که از شیشه پاک کن برای تمیز کردن صفحات کورین استفاده نکنید.

صفحات کورین 1

اگر آب ریخته شده روی صفحات کورین خشک شود. پوسته هایی روی کانتِر نمایان می شود. این پوسته ها سطح صفحات کورین را تیره می کنند. این لکه های ناجور را از بین ببرید. برای جلو گیری از پوسته پوسته شدن سطح صفحات کورین باید بعد از تمیز کردن، کانتِر را خشک کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − چهار =