استفاده از صفحات کورین در اپن آشپزخانه

کورین

شاید این مسئله ذهن شما را درگیر کرده باشد که برای اپن آشپزخانه تان سنگ گرانیت انتخاب کنید و یا از صفحات کورین که جدیدا خیلی باب شده اند استفاده کنید. در این مقاله در مورد ویژگی های مهم صفحات کورین صحبت خواهیم کرد که به شما کمک خواهد کرد در انتخاب نوع اپن خود دقت بیشتری داشته باشد. ابتدا جالب است بدانید که طول عمر و راحتی در پاک کردن تنها دو ویژگی کلیدی می باشند که صفحات کورین را به انتخاب عالی برای خریدن و به کار بردن در آشپزخانه تبدیل می کنند.

دسترسی به این موضوع که صفحات کورین به عنوان بهترین سطح یکدست برای اپن آشپزخانه می باشد گزینه مهمی برای افراد زیادی می باشد. صفحات کورین در برابر لکه ها، خراشیدن و خرابی های اصلی مانند فرسوده شدن به دلیل نور خورشید بیش از اندازه مقاوم می باشد. صفحات کورین مانند گرانیت تماما یکپارچه هستند که این امر آنها را تبدیل به محصولی ستودنی و انتخاب برتر برای سطح اپنی می باشد که قرار است استفاده های زیادی از آن شود و زیبایی شگفت انگیزی به آشپزخانه می بخشد.

نمونه های پر از خلاقیت سطح یکپارچه صفحات کورین در اپن های آشپزخانه

شاید دوست داشته باشید بدانید که صفحات کورین توسط شرکت DuPont با استفاده از پلیمر اکریلیک داری که منفذ کمی دارد ساخته شده است. سطح صفحات کورین در رنگ های متنوعی موجود می باشد که از سفید تا قرمز آتشین و آبی تیره خال دار درجه بندی شده اند. رنگ صفحات و طرح ها با توجه به اپن یکدست و یکپارچه می باشند. پس نگران این نباشید که ظاهر خود را هنگام پاک کردن و یا تکه تکه شدن که معمولا به طور طبیعی رخ می دهد از دست بدهد، این اتفاق نخواهد افتاد.

سرتاسر ظاهر صفحات کورین اپن صاف می باشد و مانند سطح سنگ های اپن به همان صافی و یکپارچه ای می باشد . اگر این صفحات آسیب ببینند، آسیب دیدگی به راحتی می تواند با پودر یا خاشاک  و یا ماسه روشن تعمیر شود. این اطمینان را به شما می دهیم تمامی صفحات کورین قابل تعمیر می باشند

ممکن است با خود بیاندیشید اپن های صفحات کورین ممکن است قیمت بالایی داشته باشند، اما قابل توجه است بدانید که صفحات کورین در مقایسه با سنگ های گرانیت گزینه کم هزینه تری می باشند، به طور متوسط برای هر متر فوت مبلغی مابین  50 تا 120 دلار را برای شما حفظ می کند

برای اینکه صفحات کورین آشپزخانه خود را به شکل اول نگه دارید به طور مستقیم و در تماس با سطح صفحات کورین چیزی را تکه تکه نکنید و یا با چاقور ریز ریز نکنید. قرار دادن قابلمه و یا کتری داغ به طور مستقیم بر روی سطح صفحات کورین می تواند باعث آسیب رسیدگی شود.

در کل باید به شما بگوییم با توجه به مقاومت بسیار عالی، یکپارچگی و زیبایی صفحات کورین و قیمت مناسب تر نسبت به سنگ های گران قیمت گرانیت، صفحات کورین گزینه مناسبی برای افرادی است که می خواهند آشپزخانه زیبا با اپنی به رنگ دلخواه و قیمت مناسب داشته باشند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + پانزده =