آیا می دانید فرق بین صفحات کورین با گرانیت چیست؟

صفحات کورین

صفحات کورین ورقه هایی صاف و بدون منفذ هستند که اولین بار توسط DoPont تولید شدند. صفحات کورین ورقه هایی مقاوم در برابر لک هستند و در 100 ها رنگ مختلف و متنوع تولید می شوند. و اما گرانیت سنگی طبیعی است که بسیار مقاوم و با دوام است. ولی سطح آن دارای منافذ و خلل هایی است.

در این مقاله می خواهیم به مقایسه صفحات کورین با گرانیت بپردازیم. و هر یک را از نظر اقتصادی، مقاومت، ظاهر، رسیدگی های مورد نیاز، نصب، و بسیاری از ویژگی دیگر بررسی کنیم. در مقاله قبل شما را با فواید صفحات کورین آشنا کردیم و ویژگی ها و نحوه مراقبت از این ورقه ها را در اختیارتان قرار دادیم که با مطالعه آن ها می توانید با نکات بسیار مهمی در مورد صفحات کورین آشنا شوید.

در سال 1960 صفحات کورین تولید شد. این ورقه ها ازمواد معدنی طبیعی و اکریلیک های با کیفیت شاخته و تولید شده است. در طول روند تولید صفحات کورین اکریلیک رزین با آلومینیوم 3 هیدراتی ترکیب می شود تا ورقه های کورین به دست آیند.

گرانیت

گرانیت نوعی از سنگ آذرین( سنگ آتشفشانی) است، و زمانی که توده های مذاب در زیر لایه های زمین سرد می شوند این سنگ شکل می گیرد. گرانیت از مواد معدنی مانند: کوارتز، میکای سیاه، فلدسپات و آمفیبول تشکیل شده است. گرانیت ها پولیش و بریده می شوند و سپس در کانتر آشپزخانه ها مورد استفاده قرار می گیرند.

آیا می دانید صفحات کورین و گرانیت ها چه ویژگی هایی دارند؟

صفحات کورین بدون منفذ و درز هستند و این ورقه ها ظاهری صاف و یکدست دارند. هیچ فاصله ایی بین مواد تشکیل دهنده صفحات کورین وجود ندارند به همین خاطر پاک کردن گرد و خاک و آلودگی ها از سطح صفحات کورین بسیار آسان است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × سه =