آشنایی با فواید صفحات کورین

صفحات کورین

آشنایی با فواید صفحات کورین

همانطور که می دانید از صفحات کورین در کانتر آشپزخانه ها و حمام و دستشویی و بسیاری از جای دیگر استفاده می شود. کیفیت بالای صفحات کورین باعث شده است تا اگر آسیبی به آنها وارد شد به آسانی تعمیر شوند.

در مقالات قبل شما را با برخی ویژگی های با کیفیت ترین صفحات کورین آشنا کردیم، در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با فواید صفحات کورین و مشخصات دیگر این محصول بیشتر آشنا کنیم.

آیا می دانید صفحات کورین چیست؟

اگر کیفیت صفحات کورین که خریداری کردید بالا باشد، می توان گفت که صفحات کورین صفحه ایی سفت است که از مواد معدنی طبیعی و پلیمر خالص تشکیل شده است. که به همین خاطر باعث می شود طراحی های فوق العاده ایی داشته باشد.

آیا صفحات کورین شما لک شده است؟

هیچ یک از مدل های صفحات کورین نیست که به خودش لکه نگیرد. اما هر لکه و کثیفی حتی سخت ترین لکه ها نیز از روی صفحات کورین پاک خواهند شد. نگهداری و رسیدگی به صفحات کورین مخصوصا آن هایی که در حمام و دستشویی استفاده شده اند بسیار آسان است و به راحتی تمیز می شوند. برای آشنایی بیشتر در مورد استفاده و مراقبت از صفحات کورین می توان به مقالات قبل مراجعه کرد.

صفحات کورین

آیا فکر می کنید صفحات کورین که در کانتر آشپزخانه تان یا در حمام و دستشویی نصب کردید به سختی تمیز می شود؟

نه اینطور نیست، تمیز کردن و رسیدگی به صفحات کورین بسیار ساده است: تنها با یک صابون، شوینده یا پاک کننده های چند منظوره به همران اسکاچ ظرفشویی می توانید به راحتی صفحات کورین را تمیز کنید. با حرکات دایره ایی اسکاچ و شوینده را روی صفحات کورین بکشید.

آیا صفحات کورین می سوزد؟

صفحات کورین در برابر گرما بسیار مقاوم اند و تا دمای 212 درجه فارنهایت سالم باقی می مانند. اگر چه مانند سایر محصولاتی که برای کانتر آشپزخانه استفاده می شوند، بهتر است مراقب باشید تا به طور مستقیم ظروف داغ را روی کانتر قرار ندهیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + شش =